خانه / درباره ما

درباره ما

صنعت ساختمان سازی نوين در جهان کنونی به دنبال بکارگيری گسترده از عايق ها، در سطوح مختلف سازه های مسکونی و تجاری است. اين موضوع که سبک سازی سازه ها را سبب می شود عاملی بسيار اساسی در راستای مصرف بهينه انرژی در فضاهای عمومی مي باشد.

گروه بلکا علی  با درک اين موضوع، با معرفی پوشش سلولزی  سعی نموده تا در بالا بردن سطح استاندارد مصرف بهينه انرژی نقش موثری داشته باشد. پوشش سلولزی  علاوه بر اين که عايق بسيار مناسب گرمايي و سرمايي است به دليل طيف رنگي بالا باعث بوجودآمدن محيطی پر نشاط، شاداب و همراه با آرامش در فضاهای داخلی منازل می شود. اين نوع پوشش که سازگاری بسيار بالايی با محيط زيست دارد در هنگام اجراء صرفاً با آب مخلوط می شود. بدين معنا که هيچ نوع حلال شيميايی برای اجرای آن بکار نمی رود.

گروه بلکا علی   در آستانه هزاره ی سوم ، عصری که تمدن بشری مصمم است به آغوش مهربان طبیعت بازگردد ،پوشش سلولزی  را با کیفیت بسیار بالا ، تولید و جایگزین سایر تزیینات داخل ساختمان نموده است .

گروه بلکا علی ، دانش روز و تجربه ی یکصد ساله ی تولید جهانی این محصول را به کار گرفته تا محصولی با کیفیت ممتاز و سرشار از زیبایی را به شما هدیه کند .

این گروه با سابقه درخشان در زمینه اجرای پوشش های سلولزی – الیافی، ضمن افتخار خدمت رسانی به هموطنان عزیز ایرانی، تلاش نموده تا در بالا بردن سطح استاندارد مصرف بهینه انرژی نقش مؤثری ایفا نماید.